Ogłoszenia

14 października 2018 – 28 niedz. zwykła:

 – Przeżywamy Dzień Papieski, po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Pamiętajmy też dziś o nauczycielach i wychowawcach z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

– Msze św. codziennie o 17.00, a po nich – przypominamy – nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy: jutro klasy 1 i 2 SP., wtorek 3 i 4, środę 5-te i 6-te, czwartek 7- mą i 8-mą, w piątek 3 Gim /wszystkich uczniów, nie tylko kilka osób/.

– We wtorek wypada 40. rocznica wyboru Papieża Polaka na Stolicę Piotrową.

– We czwartek święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.

– W sobotę doroczna pielgrzymka członków DPP im. bł. ks. Jana Balickiego do archikatedry przemyskiej, początek od 9.30.

– W sobotę po Mszy św. nasza doroczna droga krzyżowa w plenerze. Rozpoczniemy w kościele Mszą św. o godz. 17.00, a następnie udamy się trasą w kierunku cegielni.

– Za tydzień odbędą się wybory samorządowe. Pamiętajmy, aby wziąć w nich udział i wskazać tych kandydatów, którzy (jako osoby uczciwe i zasłużone dla naszej „małej ojczyzny”) już się sprawdzili, a ich program zawiera m.in. obronę wartości chrześcijańskich.

– Na stoliku pod chórem zostały wyłożone modlitwy w intencji małżeństw zagrodzonych rozbiciem. Prosimy o ich zabieranie i odmawianie.

– Dziękujemy parafianom za prace porządkowe w minionym tygodniu. W tym tygodniu do sprzątania prosimy na jutro na godz. 830 osoby z nr. 1 do 5 /od Brzezówki/. Za pracę dziękujemy: Sławkowi i Sebastianowi Teleszom, Krystianowi Plucie i Dawidowi Walasowi.