Ogłoszenia

19 stycznia 2020 – 2 Niedziela zwykła:

– Dziś dzień wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara, modlimy się w intencji naszej archidiecezji. O godz. 17.30 w GOK-u w Hyżnem wspólne kolędowanie. Zapraszamy!

– W tygodniu Msze św.: poniedziałek, środa i piątek o 7 rano, we wtorek, czwartek i sobotę o 17.00. W sobotę Nowenna do M Bożej.

– We wtorek dzień babci, a we środę dziadzia. Pamiętajmy w modlitwie o żyjących, a zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

– W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie tygodnia Modlitw  o Jedność Chrześcijan. Po Mszy św. styczniowa katecheza dla uczniów Szkół średnich.

– Za tydzień po raz pierwszy w całym Kościele powszechnym będziemy obchodzili Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka i poświęconą celebracji Słowa Bożego. Po Mszach świętych nasza oaza będzie rozdawać fragmenty Pisma św. wraz cukierkami. Za ich przygotowanie dziękujemy p. Ewie Bator.

– Raz jeszcze bardzo prosimy o zgłaszanie się osób mogących przyjąć na nocleg młodzież, która w dniach 3-5 kwietnia przybędzie na Spotkanie Młodych w Błażowej.

– Za pomoc i pracę dziękujemy panom: Adamowi Majchrowskiemu, Tomaszowi Jamrozowi, Januszowi Leniardowi, Zbigniewowi oraz Kamilowi Ossolińskiemu.

– Dziękujemy parafianom za prace porządkowe. W tym tygodniu prosimy osoby z kolejnych 5 domów jutro po Mszy św. porannej.