Ogłoszenia

18 kwietnia 2021 – 3 Niedziela Wielkanocna: 

– Dziś niedziela adoracyjna.

– W związku z rozpoczętym dzisiaj tygodniem biblijnym – pod chórem, w koszyku jest „apteczka duchowa”, czyli karteczki z rozmaitymi fragmentami Pisma św.. Prosimy je zabierać ze sobą i rozważać.

– Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

– W tygodniu Msze święte o godz. 18.00, od godz. 17.00 codzienne adoracje Najświętszego Sakramentu z Nowenną (od środy do M. Bożej Hyżneńskiej).

– W piątek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

– W sobotę po Mszy św. katecheza dla szkół średnich.

-Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. To także dzień imienin ks. Proboszcza. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.

– Strażacy naszej Jednostki będą dzisiaj rozdawać maseczki dla mieszkańców wsi Hyżne. Zapraszamy po każdej Mszy Świętej (7.30,10.30 i 15.30) przy kościele „Pod Wiatą”. Dodatkowo od godziny 14:00 do 15:00 przy remizie OSP Hyżne.

– Dziękujemy za pomoc przy sanktuarium.

– Dziękujemy parafianom za ostatnie prace porządkowe. Do sprzątania prosimy osoby z kolejnych 5 domów w sobotę o godz. 8.30.