Ogłoszenia

15 maja 2022 –  5. Niedziela Wielkanocna – Rocznica Komunii św.:  

– Dziś na Sumie Rocznica Pierwszej Komunii św. dzieci z klas czwartych. Taca na parafie potrzebujące pomocy.

– Po sumie zmiana tajemnic różańcowych, będzie też czynna biblioteka.

– W tygodniu od godz. 17.00 codzienne adoracje Najświętszego Sakramentu. Następnie Litania do M. Bożej i Msza św. o 18.00. W niedziele majówka o 15.30. Dziękujemy naszym muzykom za codzienną grę pieśni maryjnych.

– Jutro święto św. Andrzeja Boboli- Patrona Polski i Akcji Katolickiej.

– We środę zbiórka ministrantów i lektorów.

 – W piątek o godz. 8.30 Msza św. z udziałem społeczności Szkoły Podstawowej z okazji Dnia Patrona gen. Wł. Sikorskiego. Po Mszy św. dalszy program w szkole.

– W piątek ok. godz. 19.00 majówka z udziałem młodzieży oazowej przy kapliczce na Starej Drodze, niedaleko domu p. Marii Mularz. Zapraszamy parafian, szczególnie mieszkających w okolicy tej kapliczki, do wspólnej modlitwy i śpiewu pieśni maryjnych.

  • Sołtys wsi Hyżne zawiadamia, że 22 maja 2022r. o godzinie 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Hyżnem odbędzie się zebranie wiejskie.

– Ogłoszenie dot. pielgrzymki: prosimy osoby, które ostatnio (przed trzema laty) przyjmowały pielgrzymów idących na Jasną Górę, aby potwierdziły, że i w tym roku ich przyjmą. Mogą też zgłosić się (w miarę potrzeby) kolejne osoby chętne przyjąć pielgrzymów. Przypominamy, że pielgrzymi przybędą do nas 5 lipca, wieczorem.

– Klub LKS Tatyna Dylągówka zaprasza dzisiaj wszystkich mieszkańców Gminy Hyżne na obchody 58. rocznicy założenia Klubu. O godzinie 14.00 rozpocznie się piknik rodzinny, natomiast o godzinie 16.00 mecz ligowy. Dla kibiców zostało przygotowanych wiele atrakcji. Zapraszamy na stadion w Dylągówce!

– Dziękujemy za prace przy sanktuarium: p. Stanisław Dziopak (remontowe przy sprzęcie i inne), p. Markowi Szczoczarzowi i Marianowi Żurkowi (prace koparką i ciągnikiem), za pomoc i ciężkie prace: p. Jerzemu Szpali i p. Bolesławowi Garlakowi. Bóg zapłać!

– Dziękujemy parafianom za ostatnie prace porządkowe. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu osoby z kolejnych 5 domów w sobotę  – po Mszy św. wieczornej.